do uzgodnienia

Od zaraz praca w Holandii bez języka na magazynie zbieranie zamówień

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Deventer
  • Opublikowany: 21 listopada 2015 00:26

Zatrudnienie na magazynie spożywczym z Deventer przy zbieraniu zamówień w systemie słuchawkowym w języku polskim. Oferta pracy w Holandii bez znajomości języka od zaraz.

Stanowisko: Order picker – magazynier

Miejsce zatrudnienia: okolice Deventer

Wynagrodzenie: do ustalenia bezpośrednio z holenderskim przełożonym

Start: pilny, praca od 23 listopada 2015

Obowiązki:
Osoba zatrudniona będzie na magazynie z artykułami spożywczymi. Do zadań należeć będzie zbieranie zamówień za pomocą systemu słuchawkowego. System słuchawkowy można obsługiwać w języku polskim.

Oczekiwania:

  • wysokie zmotywowanie
  • dobra organizacja czasu pracy
  • możliwość pilnego wyjazdu do Holandii, start od 23 listopada 2015
  • nie wymagamy znajomości języka holenderskiego
  • przykładanie się do powierzonych zadań

Zapewniamy:

  • wsparcie koordynatora polskiego pochodzenia
  • przejazdy wewnętrzne pomiędzy kwaterą a pracę
  • zorganizowane miejsce zamieszkania

Aplikacja:
Zgłoszenia z załączeniem dokumentów aplikacyjnych należy przesłać drogą elektroniczną na adres:

  • kukofka@covebo.pl

Prosimy o pilne przesyłanie aplikacji, start pracy od zaraz!

źródło: http://www.praca4u.net/praca-na-magazynie-zbieranie-zamowien-id328435.html

ID ogłoszenia: 77564f41d17be3d