10,05 €/h

Od zaraz praca w Holandii bez znajomości języka przy produkcji kanapek w fabryce z Leeuwarden

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Leeuwarden
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 30 lipca 2020 18:37

Możliwość podjęcia od zaraz pracy w Holandii w fabryce spoż. w Leeuwarden. Zatrudnienie bez znajomości języka na produkcji kanapek z zakwaterowaniem, które pracodawca zapewnia odpłatnie. Oczekiwana znajomość języka angielskiego.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Leeuwarden.

Wynagrodzenie: 10,05 Eur na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie w kuchni do przygotowywania kanapek;
  • ważne jest przestrzeganie zasad higieny;
  • praca w chłodnych warunkach przy temperaturze około 12 – 13 stopni Celsjusza;
  • zatrudnienie w systemie zmianowym.

Wymagania:

  • bez znajomości języka holenderskiego, ale z średnią lub dobrą znajomością języka angielskiego;
  • dostępność od zaraz na dłuższy czas;
  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia w sektorze spożywczym;
  • możliwość pracy w systemie zmianowym;
  • dbanie o higienę pracy;
  • atutem będzie posiadanie prawa jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • atrakcyjne bonusy – 100 Eur bonusu rekomendacyjnego oraz 250 Eur bonusu dla osób, które mieszkają prywatnie;
  • pracę na dłużej;
  • zakwaterowanie blisko miejsca pracy;
  • wsparcie kadrowo-administracyjne w j. niderlandzkim, angielskim, polskim i rumuńskim;
  • bardzo dobre warunki finansowe + dodatki zmianowe.

Aplikacja:

Zgłaszać się można poprzez stronę:

[ogłoszenie nieaktualne]

ID ogłoszenia: 8125eff1807b726c