do ustalenia

Dla par od zaraz praca w Holandii bez języka na magazynie z odzieżą Amsterdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Amsterdam
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 8 grudnia 2017 00:14

Poszukujemy chętnych do pracy w Holandii na magazynie odzieżowym. Od zaraz możliwe zatrudnienie w Amsterdamie dla par bez znajomości języka przy pakowaniu towarów.

Stanowisko: pracownik na magazynie

Miejsce: Amsterdam, Holandia

Start: od zaraz

Pensja: do ustalenia

Numer referencyjny: KRAZ 855

Opis stanowiska:

  • jest to praca na magazynie z ubraniami
  • zadaniem osoby zatrudnionej będzie pakowanie odzieży, metkowanie, naklejanie cen oraz umieszczanie alarmów antykradzieżowych

Wymagania:

  • chęć i motywacja do pracy
  • pracowitość i zaangażowanie
  • dobra kondycja
  • gotowość do podjęcia pracy w Holandii od zaraz

Oferujemy:

  • zatrudnienie możliwe od zaraz
  • szansę na dłuższą współpracę
  • zapewniony bezpłatny przejazd do Holandii
  • miejsce do zamieszkania
  • ubezpieczenie dla pracowników
  • wsparcie koordynatora na miejscu
  • zwrot części kosztów zakwaterowania
  • pracę skierowaną również do par
  • terminowe wypłaty wynagrodzenia raz w tygodniu
  • pomoc w sprawach formalnych

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zapraszamy do aplikowania poprzez formularz znajdujący się na stronie:

ID ogłoszenia: 3815a2987ccaef67

3 komentarze na “Dla par od zaraz praca w Holandii bez języka na magazynie z odzieżą Amsterdam”

  1. Wykładanie Towaru na 12 grudnia 2017 @ 17:49

    Witam Pilnie Poszukuje Pracy z bracmi Jest nas 3 Mówimy Dobrze Po niemiecku prosze o kontakt pod nr Tel: +31658881996

  2. Dzien dobry jestem zainteresowana pracą od zaraz na pakowacz ubrań jestem w Amsterdamie proszę o kontakt +48605989618 Małgorzata Ptak pozdrawiam

  3. Dzien dobry jestem zainteresowana wasza oferta na magazynie z odzieżą w Amsterdamie od zaraz ponieważ jestem w tym mieście proszę o kontakt +48605989618 Ptak Małgorzata pozdrawiam