9,51 euro/h brutto

Od zaraz praca w Holandii bez znajomości języka na produkcji ciastek Amersfoort

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Amersfoort
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 3 listopada 2017 00:33

Propozycja zatrudnienia w fabryce z Amersfoort dla kandydatów bez znajomości języka i doświadczenia. Od zaraz opcja pracy w Holandii na produkcji ciastek, eklerków i pizzy.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce pracy: Amersfoort, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 9,51 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca w zakładzie zajmującym się produkcją ciastek, eklerków oraz pizzy
  • obowiązkiem pracownika będzie wykonywanie zadań przy taśmie produkcyjnej, kontrola jakości wyrobów oraz pakowanie gotowych towarów

Wymagania:

  • dużą zaletą będzie znajomość języka angielskiego
  • dobre nastawienie
  • otwartość i elastyczność
  • chęć do pracy

Oferujemy:

  • dobre zarobki
  • zestaw startowy zawierający słownik, pościel oraz kartę do telefonu
  • zapewnione zamieszkanie, ubezpieczenie oraz transport lokalny
  • legalną pracę w Holandii
  • pomoc polskiego konsultanta na miejscu
  • urlop możliwy po 8 tygodniach pracy

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zapraszamy do wysyłania aplikacji poprzez formularza na stronie:

Źródło: https://www.covebo.pl/szczegoly-oferty.html?oferta=664&ref=

ID ogłoszenia: 38959fb55124d7c8