do uzgodnienia

Od zaraz praca w Holandii bez znajomości języka na produkcji kosmetyków Vlijmen

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Vlijmen
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 29 listopada 2017 01:53

Dostępna od zaraz oferta zatrudnienia w zakładzie z Vlijmen dla 5 kandydatów bez znajomości języka oraz doświadczenia. Praca w Holandii na produkcji kosmetyków.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce: Vlijmen, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: do ustalenia

Liczba wakatów: 5

Opis stanowiska:

  • jest to praca w zakładzie produkującym kosmetyki – żele pod prysznic, kremy, szampony, odżywki, lakiery, itd.
  • pracownik będzie zajmował się ustawianiem pustych pojemników na taśmie oraz nakładaniem nakrętek na butelki
  • do zadań pracownika będzie należało kontrolowanie jakości, naklejanie etykiet oraz pakowanie produktów do kartonów

Wymagania:

  • możliwość wyjazdu od zaraz
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • chęć do pracy
  • gotowość do wypracowywania nadgodzin
  • zdolność pracy w grupie
  • możliwość pracy w weekendy

Oferujemy:

  • atrakcyjne zarobki z szansą na podwyżkę
  • zatrudnienie w stabilnej firmie z możliwością rozwoju zawodowego
  • pracę na dłuższy okres
  • wsparcie konsultantów
  • możliwość skorzystania z płatnego zamieszkania, ubezpieczenia oraz transportu miejskiego

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, prosimy o aplikowanie poprzez formularz na stronie:

ID ogłoszenia: 9645a1d8b44a72e0

2 komentarze na “Od zaraz praca w Holandii bez znajomości języka na produkcji kosmetyków Vlijmen”

  1. Witam jestem zainteresowana ofertä dyspozycyjna od zaraz mam doświadczenie na produkcji möj tel kontaktowy 500129650

  2. Bartlomiej Sobien na 4 grudnia 2017 @ 18:09

    Witam,
    Poszukuje dowolnej pracy w Holandii.
    Jestem gotów zacząć od zaraz, na dowolny okres. Chciałbym jeśli to możliwe rozpocząć pracę jeszcze przed świętami.
    Mam 21 lat. Ukończyłem technikum ekonomiczne w Szwajcarii gdzie pracowałem przez rok w siedzibie Międzynarodowego Komitetu Czerwonego Krzyża. Zajmowałem się tam administracją danych oraz wszelkimi procesami dotyczącymi rekrutacji.
    Biegle posługuję się językiem angielskim (dyplom B2) oraz francuskim (10 lat pobytu w francuskojęzycznej Genewie).
    Nie posiadam prawa jazdy lecz jestem gotów je nabyć jak tylko na to zarobię.
    Bardzo szybko się uczę i jestem zmotywowany do pracy.
    Pozdrawiam!
    Bartłomiej Sobień
    bartlomiej.sobien@gmail.com