do uzgodnienia

Od zaraz praca w Holandii bez znajomości języka produkcja kosmetyków 2017 Vlijmen

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Vlijmen
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 25 kwietnia 2017 00:35

Zatrudnimy od zaraz kandydatów bez znajomości języka na produkcji kosmetyków w Vlijmen. Aktualna oferta pracy w Holandii 2017 przy pakowaniu wyrobów do kartonów.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce: Vlijmen, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: do ustalenia

Liczba miejsc: 5

Opis stanowiska:

  • jest to praca z zakładzie produkującym kosmetyki: żele pod prysznic, kremy, dezodoranty, szampony, odżywki, pianki i lakiery do włosów
  • zadaniem pracownika będzie ustawianie na taśmie pustych opakowań, zakręcanie butelek oraz kontrola jakości produktów
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się pakowaniem, naklejaniem etykiet oraz układaniem towarów do kartonów

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy na dłuższy okres
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • dużą zaletą będzie prawo jazdy kat.B
  • zdolność pracy w grupie
  • możliwość brania nadgodzin oraz pracy w weekendy
  • chęć do podjęcia zatrudnienia w Holandii

Oferujemy:

  • atrakcyjne zarobki z szansą na podwyżkę
  • zatrudnienie w firmie z mocną na rynku
  • perspektywę dłuższej współpracy
  • szansę rozwoju zawodowego
  • zapewnione przez agencję płatne lokum, ubezpieczenie oraz komunikacja miejska
  • wsparcie konsultantów

Aplikacja:

Kandydatów zachęcamy do aplikowania poprzez stronę:

Źródło: www.tnsgroup.pl

ID ogłoszenia: 54558fb164ba476d