do ustalenia

Od zaraz praca w Holandii bez znajomości języka produkcja kanapek Losser

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Losser
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: b/d
  • Opublikowany: 4 czerwca 2016 02:36

Producent żywności z miejscowości Losser poszukuje od zaraz pracowników do pracy w Holandii przy produkcji kanapek bez znajomości języka niderlandzkiego.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Liczba wakatów: 5

Miejsce zatrudnienia: Losser, Holandia

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • głównym zadaniem będzie pakowanie gotowych kanapek
  • osoba zatrudniona wykonuje obowiązki przy taśmie produkcyjnej
  • pracownik obsługuje maszyny krajalnicze i pakujące
  • do zadań należeć będzie również etykietowanie opakowań i dbanie o ciągłość produkcyjną

Oczekiwania:

  • zdolność do swobodnego porozumiewania się w języku angielskim lub niemieckim
  • gotowość do zatrudnienia na okres roku
  • przyjazne nastawienie

Zapewniamy:

  • przejazdy do pracy – jeżeli są to małe odległości to zapewniamy rowery
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • wsparcie koordynatora
  • dla najlepszych pracowników możliwość długotrwałej umowy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • agencja pracy w Holandii może pomóc odpłatnie zorganizować zamieszkanie, ubezpieczenie i przejazdy

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania wiadomości poprzez stronę:

ID ogłoszenia: 706574cf84fe65df