9,63 euro brutto/h

Od zaraz praca w Holandii bez znajomości języka przy sprzątaniu Kapelle

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Kapelle
  • Długość umowy: brak informacji
  • Opublikowany: 4 lipca 2016 22:17

Poszukujemy pracowników do sprzątania różnych obiektów w Kapelle od zaraz. Oferta pracy w Holandii dla Polaków z zakwaterowaniem zorganizowanym przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik sprzątający.

Miejsce: Kapelle, Holandia

Wynagrodzenie: 9,63 euro brutto.

Zadania na stanowisku:

  • praca odbywa się w godzinach nocnych;
  • polega na sprzątaniu obiektów przemysłowych – fabryk itp;
  • czyszczenie maszyn produkcyjnych według instrukcji (np. myjką Karcher);
  • sprzątanie hal magazynowych.

Oczekujemy:

  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego;
  • doświadczenia w pracy przy sprzątaniu;
  • mile widziane prawo jazdy kat.B;
  • dokładności i zwracanie uwagi na szczegóły;
  • elastyczności godzinowa;
  • punktualności.

Oferujemy:

  • ubezpieczenie oraz zakwaterowanie;
  • zorganizowanie wyjazdu do Holandii;
  • dla osób, które nie skończyły 23 lat tańsze zakwaterowanie;
  • pomoc w sprawach formalnych;
  • wsparcie we wdrożeniu w obowiązki;
  • holenderską umowę o pracę na stałe.

Aplikacje:
Zapraszamy o wysyłania aplikacji za pośrednictwem strony internetowej:

Odpowiemy wyłącznie na wybrane przez nas aplikacje. Nie wysyłamy odpowiedzi odmownych.

ID ogłoszenia: 288577a9b6cf1e02

1 odpowiedź na “Od zaraz praca w Holandii bez znajomości języka przy sprzątaniu Kapelle”

  1. Waldemar Sikora na 29 lipca 2016 @ 12:07

    jestesteśmy młodą parą nażyczeństwa poszukujemy pracy z doświadczeniem magazynowym