do uzgodnienia

Od zaraz praca w Holandii bez znajomości języka przy sprzątaniu zakładu Helmond

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Helmond
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 18 sierpnia 2017 02:20

Ogłoszenie pracy w Holandii przy sprzątaniu zakładu produkcyjnego. Propozycja zatrudnienia w Helmond dla osób bez znajomości języka z zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu.

Stanowisko: pracownik działu sprzątającego

Miejsce zatrudnienia: Helmond, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Pensja: do ustalenia

Opis stanowiska:

  • jest to praca w zakładzie zajmującym się produkcją żywności
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za utrzymywanie porządku i czystości na terenie fabryki
  • zadaniem pracownika będzie sprzątanie hal produkcyjnych, biur oraz innych pomieszczeń

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • gotowość do pracy na dłuższy okres, co najmniej 6 miesięcy
  • chęć i motywacja do podjęcia zatrudnienia
  • pracowitość i zaangażowanie
  • zaletą będzie posiadanie referencji od poprzednich pracodawców
  • mile widziany dokument potwierdzający niekaralność

Oferujemy:

  • wysokie zarobki wypłacane co tydzień
  • atrakcyjne dodatki za pracę zmianową
  • wsparcie w załatwianiu formalności, w tym numeru sofi
  • opiekę konsultanta na miejscu
  • transport do pracy
  • możliwość skorzystania z płatnego zamieszkania
  • perspektywę zatrudnienia na dłuższy okres
  • ubezpieczenie dla pracowników

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesłanie CV w języku angielskim z informacją CLEANER/HELMOND w tytule na adres:

rzeszow@hobij.pl

Źródło: http://www.praca4u.net/helmond-pracownik-dzsprzatajacy-id789230.html

ID ogłoszenia: 2635995f5b6bb295

2 komentarze na “Od zaraz praca w Holandii bez znajomości języka przy sprzątaniu zakładu Helmond”

  1. Dzień Dobry pisze w sprawie pracy u Państwa mieszkam w aarle rixtel na prywatnym mieszkaniu i poszukuje pracy brak języka. Dziekuje pozdrawiam

  2. Wyrwał Elzbieta na 16 października 2017 @ 10:07

    Dzień dobry szukam pracy słabo znam język angielski i holenderski (chodzę na kurs holenderskiego) mieszkam w Heeze czy mieli by Państwo jakąś pracę dla mnie .

    Z poważaniem Wyrwał Elzbieta