stawka wiekowa

Od zaraz praca w Holandii bez znajomości języka zbiory pomidorów Zwolle

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Rotterdam
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 9 stycznia 2017 00:31

Aktualnie poszukujemy pracowników bez znajomości języka do zatrudnienia w szklarni ze Zwolle. Od zaraz sezonowa praca w Holandii przy zbiorze warzyw – pomidorów.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach

Lokalizacja: Zwolle, rejon Rotterdamu, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: stawka wiekowa (od 5,80 do 9,34 euro na godzinę brutto)

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika będzie zbieranie pomidorów, pielęgnacja sadzonek oraz obcinanie liści w szklarni

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy na dłużej
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków
  • brak problemów ze zdrowiem

Oferujemy:

  • co najmniej 38 godzin pracy tygodniowo
  • zatrudnienie na podstawie legalnej umowy na warunkach holenderskich
  • zakwaterowanie na miejscu płatne (50-90 euro tygodniowo, cena zależy od wieku pracownika)
  • wsparcie polskich konsultantów
  • transport do pracy
  • zarobki wypłacane raz w tygodniu

Aplikacja:

Kandydatów zachęcamy do wysyłania zgłoszeń na adres:

info@aldora.com.pl

Źródło: http://www.praca4u.net/praca-na-szklarni-z-pomidorami-od-16012017-id436103.html

ID ogłoszenia: 3145870e5eb7c0b4

11 komentarzy na “Od zaraz praca w Holandii bez znajomości języka zbiory pomidorów Zwolle”

  1. Witam jestem zainteresowany ofertą pracy,jestem gotowy do podjęcia pracy od zaraz. Pozdrawiam

  2. Zbiory pomidorów na 9 stycznia 2017 @ 09:54

    Dzień dobry.
    Mam na imię Marcin i jestem zainteresowany podjęciem u państwa pracy .
    Posiadam aktualną książeczkę sanitarno epidemiologiczną.
    Jestem osobą nie palącą i bez nałogów potrafię pracować w zespole jak i samodzielnie .
    jestem w stanie podjąć pracę od zaraz.

  3. Witam jestem zainteresowany ofertą pracy proszę o szybką odpowiedź

  4. Dzień dobry
    Zainteresowało mnie Państwa ogłoszenie. Proszę o kontakt.

  5. Jestem zainteresowany 663471265

  6. Witam. Bardzo zalezy mi na podjeciu tej pracy, prosze o kontakt.

  7. jestem zainteresowana oferta pracy tel693467149

  8. Witam szukam pracy w tym temacie i mam doswiadczenie przy pracy sezonowej wyjezdzam na truskawki ,jabłka itp.

  9. Witam,jestem zainteresowany,pracowałem już w Holandii w tamtym roku na szklarniach,ogórki.Pozdrawiam

  10. Jestem zainteresowana podjęciem pracy od zaraz. Mam doświadczenie byłam za granicą na zbiorach truskawek wiszących w szklarni. Proszę o kontakt.

  11. Od zaraz na 5 lutego 2017 @ 22:31

    Jestem zainteresowany posiadam sofi numer moj kpntakt 577518526