12,82 € brutto/h

Od zaraz praca w Holandii bez znajomości języka sprzątanie hotelu pokojówki Amsterdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Amsterdam
  • Długość umowy: 8 tygodni
  • Opublikowany: 6 lutego 2023 21:24

Do podjęcia aktualna od zaraz praca w Holandii przy sprzątaniu hotelu. Zatrudnienie 2023 w Amsterdamie bez znajomości języka dla pokojówek i pokojowych. Zakwaterowanie organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Amsterdam.

Wynagrodzenie: 12,82 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie ścielenie łóżek;
  • pracownik będzie sprzątał pokoje, łazienki oraz toalety;
  • wykonywanie ogólnych prac serwisowych;
  • wynoszenie śmieci i naczyń z pokoju;
  • sprawdzanie działania różnych urządzeń.

Wymagania:

  • bez znajomości języka niderlandzkiego, ale z komunikatywnym angielskim- B1;
  • chęć pracy w różne dni tygodnia przez cały tydzień;
  • atutem będzie chęć podjęcia pracy na dłużej.

Oferujemy:

  • 38 godzin pracy w tygodniu;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • wypłatę raz w tygodniu;
  • pracę na jednej zmianie;
  • transport służbowym samochodem;
  • holenderskie warunki zatrudnienia;
  • zakwaterowanie, które jest zgodne z certyfikatem SNF;
  • zorganizowanie przejazdu z Polski do Holandii.

Aplikacja:

Zgłoszeń można dokonywać pod numerem telefonu: 518 857 284

Źródło: www.olx.pl/oferta/praca/praca-w-holandii-housekeeping-CID4-IDPrVBr.html

ID ogłoszenia: 15963bc5766ad09c