do uzgodnienia

Od zaraz praca w Holandii bez znajomości języka Utrecht na magazynie sklepu internetowego

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Utrecht
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 14 września 2017 03:30

Możliwość podjęcia pracy w Holandii na magazynie sklepu internetowego. Opcja zatrudnienia w Utrechcie od zaraz dla Polaków bez znajomości języka przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: pracownik na magazynie, komisjoner

Miejsce pracy: Utrecht, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Stawka godzinowa: do ustalenia

Opis stanowiska:

  • jest to praca w firmie zajmującej się sprzedażą przez internet karmę dla psów i kotów oraz akcesoria
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się realizacją zamówień

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego na dobrym poziomie
  • mile widziane posiadanie doświadczenia
  • chęć i motywacja do podjęcia pracy
  • dużą zaletą będzie doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • zapewnione zakwaterowanie oraz ubezpieczenie dla pracowników
  • darmowe dojazdy do pracy i z powrotem
  • wsparcie konsultanta na miejscu
  • szansę na stałe zatrudnienie
  • wypłaty zarobków w terminie raz na tydzień

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zachęcamy do wysyłania zgłoszeń na adres e-mail:

work@abmiddennederland.nl

Źródło: http://www.praca4u.net/orderpicker-id803386.html

ID ogłoszenia: 36659b9bbf4683c0

2 komentarze na “Od zaraz praca w Holandii bez znajomości języka Utrecht na magazynie sklepu internetowego”

  1. Adrian szemiczek na 15 września 2017 @ 15:19

    Witam. Szukam szukam właśnie takiej oferty jak wasza. Mam już 6 miesięcy doświadczenia na zbieraniu zamówień chciałbym wyjechać z kolegą. Proszę o kontakt. Mój nr telefonu +48535785306

  2. dzien dobry a chcialbyc w pracy w holandii