€14,00

Od zaraz praca w Holandii dla monterów / spawaczy MIG-MAG w Nieuwerkerk

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Nieuwerkerk
  • Znajomość języka: Wymagany język angielski
  • Długość umowy: stała praca
  • Opublikowany: 5 kwietnia 2021 05:24

Od zaraz firma przemysłowa z Nieuwerkerk poszukuje wykwalifikowanych monterów – spawaczy MIG-MAG do podjęcia pracy w Holandii przy montażu i spawaniu konstrukcji.

Dla naszego klienta w Nieuwerkerk zajmującego się budową różnych przestrzeni biznesowych w południkowo-zachodniej Holandii, poszukujemy doświadczonego Montera elementów konstrukcyjnych. Jeśli masz doświadczenie w montowaniu elementów stali konstrukcyjnej oraz szukasz pracy bez znajomości języka obcego, ta oferta jest skierowana właśnie do Ciebie!

Obowiązki:
– Montowanie elementów konstrukcyjnych
– Praca na zamkniętej hali przy dużych konstrukcjach (od 20-30mm )
– Sczepianie MIG/MAG.
– Montaż 90% / prace spawalnicze 10% czasu pracy.
– Praca na podstawie rysunku technicznego

Nasza oferta:
– Stawkę €14,00 brutto/h
– Dodatki eksterytorialne + dodatek urlopowy + dodatek wakacyjny
– Legalne zatrudnienie przez holenderską agencję pracy
– Możliwość długotrwałej współpracy
– Darmowy transport do pracy
– Opiekę polskich koordynatorów
– Tygodniowy system wynagrodzeń
– Pomoc w organizacji przejazdu do Holandii
– Możliwość zdobycia holenderskich uprawnień i certyfikatów
– Odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie

Wymagania:
– Doświadczenie w podobnej pracy
– Komunikatywna znajomość języka angielskiego
– Prawo jazdy kat. B lub prywatne zakwaterowanie
– Znajomość rysunku technicznego

Nie gwarantujemy pracy czy (i) mieszkania z osobą/osobami
towarzyszącą/towarzyszącymi.

Wyślij swoje zgłoszenie na tech.jobs@axell.nl lub skontaktuj się z nami telefonicznie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi ofertami na www.workataxell.nl

ID ogłoszenia: 96160671745eb203