12,50/h +zakwaterowanie

Od zaraz praca w Holandii dla par bez języka na produkcji napojów Haga 2023

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Haga
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 6 marca 2023 19:18

Fabryka napojów z Hagi poszukuje kandydatów oraz pary do pracy w Holandii na produkcji. Zatrudnienie możliwe od zaraz również bez znajomości języka niderlandzkiego. Zakwaterowanie darmowe dla pracowników na miejscu.

Stanowisko: pracownik produkcji

Miejsce: Haga

Start: od zaraz

Liczba wakatów: 8

Zarobki: 12,50 euro brutto/h na początek +premie i nadgodziny

Obowiązki związane z pracą:

Praca w fabryce napojów izotonicznych, w tym przy taśmie produkcyjnej, obsłudze urządzeń i ich czyszczeniu, kontroli jakości gotowych produktów oraz pakowaniu końcowym. W fabryce produkuje się zarówno napoje izotoniczne, jak i energetyczne.

Oferta:

  • Bezpłatne zakwaterowanie przez pierwsze 3 miesiące
  • Pomoc w znalezieniu własnego miejsca zamieszkania po upływie tego okresu
  • Szkolenie wprowadzające do pracy na miejscu
  • Wsparcie w załatwieniu formalności
  • Opieka tłumacza/koordynatora mówiącego w języku polskim
  • Możliwość bezpośredniej współpracy z pracodawcą po upływie 3 miesięcy bez pośrednictwa agencji

Wymagania:

  • gotowość do pracy na dłuższy okres, poszukujemy osób do stałego zatrudnienia,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku to dodatkowy atut,
  • poszukujemy osób rzetelnych, poważnie traktujących swoje obowiązki.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie zgłoszeń na poniższy adres z dopiskiem:

„Produkcja napojów Haga 23”

pracujwholandii@net-c.nl

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

ID ogłoszenia: 71363eaa824ea191