520-540 €/tyg netto

Od zaraz praca w Holandii na budowie jako murarz-tynkarz Amsterdam 2020

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Amsterdam
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 4 lutego 2020 12:35

Od zaraz aktualna praca w Holandii na budowie dla murarzy/tynkarzy. Zatrudnienie w Amsterdamie dla dyspozycyjnych Polaków z zakwaterowaniem bezpłatnym, które zapewnia pracodawca.

Stanowisko: murarz/tynkarz.

Lokalizacja: Amsterdam, Rotterdam, Utrecht, Eindhoven oraz ich okolice.

Wynagrodzenie: 520 – 540 Eur na tydzień przy 40 godzinach pracy na tydzień + nadgodziny dla osób z doświadczeniem, z własnym autem, ze znajomością języka i certyfikatami.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca przy wykonywaniu zadań murarskich i tynkarskich.

Wymagania:

  • przynajmniej dwa lata doświadczenia na wybranym stanowisku;
  • zdolność do pracy w grupie oraz pod presją czasu;
  • na poziomie B1 – B2 znajomość języka angielskiego, niemieckiego albo niderlandzkiego;
  • możliwość pracowania w brygadach – gdzie jedna osoba będzie znała język angielski lub niemiecki;
  • posiadanie prawa jazdy kat. B;
  • własny samochód;
  • certyfikat BSN oraz VCA.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • holenderską umowę o pracę;
  • ubezpieczenie;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • elektronarzędzia;
  • odzież roboczą.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać poprzez stronę: www.pracuj.pl/praca/murarz-tynkarz-niderlandy,oferta,7308130

ID ogłoszenia: 4375e1dea27e0082