od 10,50 euro/h brutto

Od zaraz praca w Holandii na budowie przy regipsach bez znajomości języka

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Holandia
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 8 stycznia 2017 00:23

Aktualna oferta zatrudnienia na budowie dla kandydatów bez znajomości języka. Atrakcyjna praca w Holandii dostępna od zaraz przy regipsach i montażu sufitów.

Stanowisko: pracownik budowlany

Lokalizacja: Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika będzie montaż ścian kartonowo – gipsowych oraz sufitów podwieszanych
  • do obowiązków osoby zatrudnionej będzie należało rozładowywanie oraz załadowywanie artykułów
  • inne bieżące zadania

Wymagania:

  • samodzielność na stanowisku pracy
  • mile widziana możliwość przyjazdu własnym autem
  • posiadanie co najmniej 2-letniego doświadczenia w Holandii
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację
  • dodatkową zaletą będzie doświadczenia w podobnej branży

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy na warunkach holenderskich
  • możliwość wypracowywania nadgodzin
  • mile widziana możliwość przyjechania własnym autem
  • wynagrodzenie od 420 do 480 euro netto za 40 godzin pracy
  • możliwość skorzystania z bezpłatnego zamieszkania orz ubezpieczenia

Aplikacja:

Szanowni kandydaci zainteresowani ofertą, zapraszamy do aplikowania za pomocą formularza znajdującego się na stronie:

ID ogłoszenia: 1015871113ed3b5b

3 komentarze na “Od zaraz praca w Holandii na budowie przy regipsach bez znajomości języka”

  1. Pilnie prosze o kontakt +31 06 47 540 894

  2. Witam obecnie wyjechałem przez agencje i mieszkam pod eindhoven ale chetnie zmienil bym wrócił do wykończeniówki, pracowałem na apartamentach w stolicy wykończenia od zera pod klucz. czekam na info +31 739-613-973

  3. Witam po rozmowie tel. Informuje Panią ze szukam pracy za granicą jako budowlaniec Malarz, monter płyt, wszelkie remonty lub inna pracę. Od 1980 roku prowadziłem Firmę usługowo –budowlaną od stanu surowego po wykończeniówkę ,jeśli trzeba to mogę ją odnowić bo obecnie jestem zarejestrowany na bezrobotnym w Gdyni. Posiadam prawo jazdy B C auto WV proszę o pomoc w załatwieniu pracy. Konrad Kwaśniewski Gdynia Kopernika 100 tel.00 48 693 738 773