12.27

Od zaraz praca w Holandii na magazynie art. spożywczych, Bleiswijk 2021

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Bleiswijk
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Długość umowy: umowa holenderska
  • Opublikowany: 4 stycznia 2021 06:28

Aktualne od zaraz ogłoszenie dam pracę w Holandii na magazynie z art. spożywczymi w rejonie Bleiswijk. Zatrudnienie 2021 przy kompletacji towaru z pomocą zestawu słuchawkowego.

Praca przy zbieraniu zamówień

Lokalizacja: Bleiswijk

Stawka podstawowa 12.27€br/h

OPIS STANOWISKA:

– PRACA PRZY ZBIERANIU ZAMÓWIEŃ NA MAGAZYNIE SPOŻYWCZYM ZA POMOCĄ ZESTAWU SŁUCHAWKOWEGO

WYMAGANIA:

– MILE WIDZIANA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA ANGIELSKIEGO
– MILE WIDZIANE PRAWO JAZDY KATEGORII B

OFERUJEMY:
– LEGALNE ZATRUDNIENIE
– ZAKWATEROWANIE I UBEZPIECZENIE
– TRANSPORT DO PRACY
– COTYGODNIOWE WYPŁATY NA KONTO
– OPIEKĘ POLSKICH KOORDYNATORÓW
– MOŻLIWOŚĆ DŁUGOTERMINOWEJ WSPÓŁPRACY

KONTAKT:

Tel. +48790833585

CV proszę wysyłać na adres e-mail anna@holandiajobs.pl

ID ogłoszenia: 1585fef138fe4c94