11,36 € brutto/h

Od zaraz praca w Holandii na magazynie sklepu internetowego bez języka Waalwijk

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Waalwijk
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 3 kwietnia 2023 20:46

Propozycja rozpoczęcia od zaraz pracy w Holandii na magazynie sklepu internetowego. Zatrudnienie w Waalwijk dla magazynierów bez znajomości języka niderlandzkiego. Pracodawca zapewnia pakiet szkoleń.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Waalwijk.

Wynagrodzenie: 11,36 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zbieranie zamówień z wykorzystaniem skanera – książki, odzież, kosmetyki, elektronika itp.;
  • zadaniem będzie przygotowywanie oraz pakowanie towarów do wysłania;
  • sprawdzanie stanu towarów;
  • zabezpieczanie gotowych paczek przed wysyłką;
  • załadowywanie i rozładowywanie towaru;
  • wykonywanie innych prac magazynowych.

Wymagania:

  • własne zakwaterowanie;
  • bez języka niderlandzkiego, ale z komunikatywnym angielskim;
  • mile widziane własny dojazd.

Oferujemy:

  • holenderskie warunki zatrudnienia;
  • wypłatę raz w tygodniu na konto;
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatki zmianowe;
  • pakiet szkoleń na zakładzie z trenerami w języku angielskim;
  • zwrot za dojeżdżanie do pracy od 10 km;
  • pomoc polskich koordynatorów;
  • profil pracownika online z dostępem do dokumentów.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres e-mail:

katarzyna.skowronska@covebo.pl albo można zadzwonić pod numer telefonu: +48 885 065 886

Źródło: www.covebo.pl/oferta-pracy/v-040963-order-picker-dla-sklepu-internetowego/

ID ogłoszenia: 28863fcfab3a9224