10.2€/h brutto

Od zaraz praca w Holandii na magazynie z markową odzieżą w Venlo

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Venlo
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: praca stała
  • Opublikowany: 25 listopada 2020 19:32

W Venlo ze znajomością języka angielskiego od zaraz do podjęcia atrakcyjna praca w Holandii na magazynie z markową odzieżą przy zbieraniu zamówień z pomocą skanera.

Praca w Holandii w centrum dystrybucyjnym zajmującym się obsługą popularnej marki odzieżowej. Magazyny pracodawcy znajdują się w miejscowości Venlo. Praca odbywa się systemie zmianowym. Ilość godzin pracy pomiędzy 36-40 h/tyg.

Zakres obowiązków:

– do Twoich podstawowych obowiązków na tym stanowisku pracy będzie należało zbieranie artykułów odzieżowych przy pomocy skanera.

Oferujemy:

– stałe zatrudnienie za granicą w dynamicznie rozwijającej się firmie

– atrakcyjne wynagrodzenie w EUR 10,20€ brutto/h

– dopilnowanie niezbędnych formalności związanych z zatrudnieniem

– odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne

– dodatek urlopowy: 10,87% dochodów brutto, naliczane od godz. podstawowych

– dodatek wakacyjny: 8,33 % dochodów brutto, naliczane od godz. podstawowych

– przejrzyste cotygodniowe zestawienie przepracowanych godzin i kosztów

– cotygodniowe przelewy prosto na Twój rachunek walutowy w Polsce

– organizację płatnego wyjazdu za granicę u naszego zaufanego przewoźnika

– rozliczenia podatkowe dzięki którym odzyskasz nadpłacony podatek

– możliwość zjazdów do Polski po 6-8 przepracowanych tygodniach na 1-2 tygodni do Polski

Wymagania:

– mile widziane doświadczenie w magazynach logistycznych

– komunikatywna znajomość języka angielskiego

– odpowiedzialność oraz elastyczność

– gotowość do podjęcia stałej współpracy

– dokładność w wykonywaniu zadań

CHCESZ APLIKOWAĆ NA POWYŻSZĄ OFERTĘ PRACY?

KLIKNIJ DWA RAZY LUB SKOPIUJ I OTWÓRZ W PRZEGLĄDARCE PONIŻSZY LINKI I JESZCZE DZIŚ PRZEŚLIJ NAM SWOJĄ APLIKACJĘ:

Jeśli masz dodatkowe pytania co do oferty, zapraszamy do kontaktu z naszymi rekruterami pod nr telefonu +48 22 349 96 50

E&A (KRAZ 385) to międzynarodowa agencja zatrudnienia z kilkunastoletnim doświadczeniem w zakresie pośrednictwa pracy. Szukasz stabilnej i dobrze płatnej pracy w Holandii? Świetnie, jesteś we właściwym miejscu!

Zaoferujemy Ci szereg kompleksowych usług począwszy od załatwienia wszelkich niezbędnych formalności, poprzez zorganizowanie transportu i zakwaterowania, aż po doradztwo i pomoc w okresie zatrudnienia. Sprawdź nasze oferty pracy i aplikuj na wybrane stanowisko, które najbardziej spełnia Twoje oczekiwania. Zapraszamy!

ID ogłoszenia: 3555fbe45563c1ac