do ustalenia

Od zaraz praca w Holandii na produkcji dywaników samochodowych bez języka Schijndel

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Schijndel
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 17 marca 2017 01:53

Aktualna propozycja zatrudnienia w zakładzie z Schijndel. Od zaraz oferta pracy w Holandii dla kandydatów bez znajomości języka na produkcji dywaników samochodowych.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce: Schijndel, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: do ustalenia

Opis stanowiska:

  • praca w zakładzie na produkcji akcesoriów samochodowych
  • zadaniem pracownika będzie wykonywanie czynności pomocniczych przy procesie wytwarzania dywaników do aut

Wymagania:

  • możliwość podjęcia zatrudnienia w Holandii na co najmniej rok
  • zaletą będzie aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • logiczny sposób myślenia
  • mile widziane posiadanie referencji z poprzednich miejsc pracy
  • konieczna jest znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2

Oferujemy:

  • wsparcie w organizacji przejazdu do Holandii
  • pomoc w załatwianiu formalności
  • dodatki za pracę w systemie zmianowym
  • opiekę konsultanta na miejscu
  • szansę na długą współpracę
  • zamieszkanie na miejscu zapewnione przez agencję
  • transport do pracy
  • wysokie zarobki, wypłacane co tydzień

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV, w języku angielskim z informacją DYWANIKI SAMOCHODOWE w tytule maila na adres:

rzeszow@hobij.pl

Źródło: http://www.praca4u.net/pracownik-produkcji-akcesoria-samochodowe-id444347.html

ID ogłoszenia: 24658caaf0682ef8