do uzgodnienia

Od zaraz praca w Holandii na produkcji dań gotowych bez znajomości języka niderlandzkiego Amsterdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Amsterdam
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 1 października 2019 00:31

Poszukiwane od zaraz osoby do pracy w Holandii na produkcji dań gotowych. Zatrudnienie dla Polaków w Amsterdamie bez znajomości języka niderlandzkiego z zakwaterowaniem, które zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Amsterdam.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie nakładanie, porcjowanie oraz przygotowywanie posiłków do transportu;
  • przeprowadzanie kontroli jakości w trakcie oraz na koniec produkcji;
  • przestrzeganie zasad BHP.

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego w stopniu komunikatywnym  (poziom B1);
  • motywacja do pracy fizycznej oraz w pozycji stojącej;
  • chęć pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:

  • system okresowych podwyżek;
  • osoby chętne mogą podjąć współpracę na czas nieokreślony z gwarancją godzin;
  • zorganizowanie wyjazdu;
  • zakwaterowanie i ubezpieczenie;
  • pomoc polskich koordynatorów;
  • bezpłatny transport do pracy;
  • przyjazny zespół współpracowników;
  • osoby, które będą mieszkały prywatnie, zwrot kosztów dojazdu do pracy.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres: rekrutacja@inperson.pl

Źródło: www.pracuj.pl/praca/pracownik-produkcji-przygotowywanie-zywnosci-amsterdam,oferta,7091086

ID ogłoszenia: 9285d7fccc066d45