450Euro netto

Od zaraz praca w Holandii na produkcji jako operator wtryskarki, Utrecht

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Utrecht
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: 14.10.2019
  • Długość umowy: długoterminowa/zatrudnienie bezpośrednie
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 3 października 2019 01:30

Agencja rekrutacyjna dla kontrahenta z Utrechtu poszukuje od zaraz operatorów wtryskarek, chętnych do podjęcia pracy w Holandii na produkcji el. plastikowych.

Agencja Pracy Tymczasowej Forbis Sp. z o.o. Sp.K. KRAZ(15573) od ponad 19 lat wspiera procesy outsourcingowe i rekrutacyjne dla klientów z Polski i zagranicy w branży produkcyjnej, logistycznej oraz technicznej.

Obecnie dla naszego holenderskiego kontrahenta poszukujemy osób na stanowisko:

Operator wtryskarki

Miejsce pracy: Holandia
Stawka: 450euro netto / tydzień

Opis stanowiska:

Szukamy operatorów formowania wtryskowego do produkcji plastiku. Wyroby z plastiku będą używane do systemów wentylacyjnych i systemów odprowadzania spalin.
Dla naszego klienta ważna jest komunikacja w języku angielskim(A2/B1).
Ważna jest również wiedza techniczna na temat procesu formowania wtryskowego.
Oprócz obsługi maszyny, trzeba również zmieniać formy i wykonywać podstawowe naprawy maszyn.

Wymagania:
 Doświadczenie z wtryskarkami Stork/Engel
 Podstawowe ustawienie wtryskarki
 Wiedza z zakresu napraw hydrauliki, elektryki
 Doświadczenie jako operator w środowisku produkcyjnym
 Komunikatywna znajomość języka angielskiego
 VCA mile widziane

Oferujemy:
 Kontrakty długoterminowe
 Umowę zawarta na warunkach holenderskich
 Możliwe nadgodziny
 Ubezpieczenie
 Bezpłatne zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych
 Transport do pracy oraz z Polski do Holandii!
 Kilometrówka
 Wynagrodzenie wypłacane co tydzień

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na email: Forbis@grupaforbis.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Forbis Sp. z o.o. Sp.K. KRAZ (15573) z siedzibą w Strzelcach Opolskich, Gogolińska 2, w celu i zakresie niezbędnym w procesie rekrutacyjnym i przyszłych rekrutacji”.

ID ogłoszenia: 4375d933bc35cced