do uzgodnienia

Od zaraz praca w Holandii na produkcji kanapek bez znajomości języka 2019 Heerenveen

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Heerenveen
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 19 marca 2019 19:58

Interesująca oferta pracy w Holandii dla Polaków bez znajomości języka na produkcji kanapek. Zatrudnienie 2019 aktualne od zaraz z zakwaterowaniem w Heerenveen zapewnionym na życzenie klienta odpłatnie. Pracodawca daje atrakcyjną stawkę wynagrodzenia.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Heerenveen.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • jest to praca na linii produkcyjnej, która polega na przygotowywaniu kanapek;
  • konieczne jest zadbanie o odpowiednią higienę pracy;
  • praca w temperaturze ok. 12 – 13 stopni Celsjusza i w systemie zmianowym.

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego w stopniu średnim lub dobrym;
  • gotowość do pracy na dłużej;
  • mile widziane będzie doświadczenie w sektorze spożywczym;
  • możliwość pracy w systemie zmianowym;
  • dbanie o higienę pracy;
  • mile widziane będzie prawo jazdy.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na dłużej;
  • na życzenie pracownika pracodawca może zapewnić zakwaterowanie niedaleko miejsca pracy;
  • do pracy z miejsca zamieszkania można jeździć rowerem lub samochodem, który jest zapewniony przez SBA do pracy i z powrotem;
  • obsługą kadrowo – administracyjną w j. niderlandzkim, angielskim, polskim i rumuńskim;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • dodatki za pracę zmianową.

Aplikacja:

Na to stanowisko aplikować można poprzez stronę:

www.pracuj.pl/praca/pracownik-do-przygotowywania-kanapek-heerenveen,oferta,6710429

ID ogłoszenia: 365c8916fcb572b