do ustalenia

Od zaraz praca w Holandii na produkcji kosmetyków bez języka Breda

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Breda
  • Opublikowany: 22 września 2014 23:21

Producent kosmetyków od zaraz poszukuje osób bez znajomości języka holenderskiego i doświadczenia do pracy w Holandii. Oferta z Bredy na linii produkcyjnej przy kontrolowaniu jakości produktów i ich segregowaniu. Pracodawca zapewnia zakwaterowanie.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Holandia, Breda
Wynagrodzenie: do ustalenia
Numer referencyjny: KOS/09/2014

Zadania:
Jest to praca przy produkcji polegająca na sortowaniu kosmetyków według kategorii. Pracownik będzie również kontrolować jakość produktów i przygotowywać je do wysyłki.

Wymagania:
– posiadanie doświadczenia produkcyjnego będzie dodatkowym atutem
– osoba zdrowa, bez nałogów
– możliwość podjęcia pracy również w weekendy
– gotowość do rozpoczęcia pracy od zaraz
– bez przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania zawodu
– znajomość języka angielskiego będzie sprzyjała podczas rekrutacji
– mile widziane jest posiadanie prawa jazdy na samochód osobowy

Oferujemy:
– możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia
– pracę w międzynarodowym zespole
– zatrudnienie bez znajomości języków
– pomagamy we wszystkich sprawach formalno-administracyjnych
– pracodawca zapewnia miejsce zamieszkania
– dobre wynagrodzenie

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do aplikowania poprzez wysłanie CV na maila: kristof@allinpersoneel.nl w tytule prosimy umieścić numer referencyjny: KOS/09/2014

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-22m75d/

ID ogłoszenia: 9855420660b7bc2d

2 komentarze na “Od zaraz praca w Holandii na produkcji kosmetyków bez języka Breda”

  1. ID OGŁOSZENIA: 9855420660B7BC2D
    witam Na imie mi paweł i oczywiscie moja Nazyczona 10sięcioletna zemną razem ,na tą chwile pracujemy w nieczech lecz chcemy zmienic branze gdysz warunki z taką hołotą to nie odpoczynek po racy ,lubimy pracowac jesteśmy grzecznymi i miłymi osobami ,jesli jest to mozliwe odrazu zaczniemy prace u was ,dziękuje z powazaniem paweł i eliza.

  2. witam Na imie mi paweł i oczywiscie moja Nazyczona 10sięcioletna zemną razem ,na tą chwile pracujemy w nieczech lecz chcemy zmienic branze gdysz warunki z taką hołotą to nie odpoczynek po racy ,lubimy pracowac jesteśmy grzecznymi i miłymi osobami ,jesli jest to mozliwe odrazu zaczniemy prace u was ,dziękuje z powazaniem paweł i eliza.
    ID OGŁOSZENIA: 9855420660B7BC2D