do uzgodnienia

Od zaraz praca w Holandii na produkcji przy składaniu rowerów bez języka 2019

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Holandia
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 6 czerwca 2019 12:51

Ogłoszenie atrakcyjnej pracy w Holandii od zaraz na produkcji przy montażu rowerów. Zatrudnienie w fabryce 2019 bez znajomości języka z zakwaterowaniem zapewnionym przez pracodawcę odpłatnie oraz bardzo dobrymi warunkami finansowymi.

Stanowisko: pracownik produkcji rowerów.

Lokalizacja: Holandia.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • obowiązkiem pracownika będzie składanie rowerów w całość, a więc montowanie kół, pedałów, hamulców itp.

Wymagania:

  • sprawność manualna;
  • spostrzegawczość;
  • sumienne wykonywanie swoich zadań;
  • motywacja i chęci do pracy.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • stabilne zatrudnienie na dłużej;
  • zapewniony transport;
  • zakwaterowanie odpłatne;
  • dodatek do każdej przepracowanej godziny w wysokości 11%;
  • dodatek wakacyjny w wysokości 8%;
  • rezerwę na poczet urlopu;
  • holenderskie warunki zatrudnienia;
  • tymczasową umowę o pracę;
  • mało formalności;
  • bezpłatny abonament Vodafone;
  • możliwość rozwijania się bezpośrednio w strukturach OTTO.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą pracy na produkcji rowerów, mogą wysyłać swoje zgłoszenia poprzez stronę:

www.pracuj.pl/praca/pracownik-produkcyjny-przy-skladaniu-rowerow-holandia,oferta,6826722

ID ogłoszenia: 2725cdea627ef323