€ 10,78 na godzinę brutto

Od zaraz praca w Holandii na produkcji sosów bez znajomości języka Udenhout

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Udenhout
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 15 października 2016 23:51

Producent sosów i zup poszukuje osoby bez znajomości języka do zatrudnienia od zaraz w Udenhout. Ogłoszenie pracy w Holandii na kontrolera procesów na produkcji.

Stanowisko: pracownik produkcji

Miejsce: Udenhout, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Stawka godzinowa: 10,78 € brutto

Opis stanowiska:

  • do zadań pracownika produkcji należy obsługa maszyn oraz kontrola i zachowanie ciągłości procesów produkcyjnych zgodnie z przepisami BHP

Wymagania:

  • co najmniej minimalna znajomość języka angielskiego lub holenderskiego
  • doświadczenie w pracy na produkcji żywności minimum pół roku
  • zaletą będzie znajomość techniki oraz kreatywność
  • zdolność pracy w małej grupie
  • dobre nastawienie i chęć do rozwijania swoich umiejętności
  • posiadanie prawa jazdy kat.B oraz możliwość prowadzenia służbowego samochodu

Oferujemy:

  • atrakcyjną stawkę wraz z dodatkami
  • legalną umowę na czas określony
  • wynagrodzenie wypłacane co tydzień
  • szkolenia
  • perspektywę stałej współpracy
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji w stabilnej firmie
  • zapewnione mieszkanie w komfortowych warunkach
  • ubezpieczenie

Aplikacja:

Szanowni kandydaci zainteresowani ofertą wszelkie pytania oraz zgłoszenia wraz z CV po angielsku prosimy kierować na adres: info@eu-people.pl.

Źródło: https://eu-people.es-candidate.com/en/jobs/description/0/241439/

ID ogłoszenia: 2965800cc1887e9e

6 komentarzy na “Od zaraz praca w Holandii na produkcji sosów bez znajomości języka Udenhout”

  1. Witam ? ja i mój chłopak poszukujemy pracy .Mamy doświadczenie w pracy na lini produkcyjnej , przy zbiorze pomidorów , truskawek .Czy znajdą sie jakieś oferty pracy ?

  2. Witam Państwa.
    Chciałem zgłosić swoją kandydaturę na dane stanowisko pracy.
    Z poważaniem
    Artur Wedler

  3. Witam Państwa.
    0651156788

  4. Witam szukam pilnie pracy w holandii

  5. Witam jest nas dwóch 27 lat i 33 lat jesteśmy zainteresowani waszą ofertą pracy
    Jesteśmy gotowi do podjęcia pracy od zaraz jesteśmy zdrowi i pracowici dwa miesiące temu wróciliśmy nl pracowaliśmy przy produkcji mięsa, w firmie VION posiadamy posiadamy również kod SWIFT prosimy o pozytywne rozpatrzenie naszej oferty
    nr 530-522-694
    nr 732-969-185

  6. ‭‭+44 7884 596950‬‬ Bardzo chętnie podejmiemy to prace z partnerki

Zostaw odpowiedź do artur7273