9, 34 €/h brutto

Od zaraz praca w Holandii na stanowisku pokojówki bez języka Amsterdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Amsterdam
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 25 października 2016 20:19

Oferta atrakcyjnej pracy w Holandii na stanowisku pokojówki od zaraz. Poszukiwane są osoby bez znajomości języka do sprzątania pokojów w prestiżowych hotelach.

Stanowisko: pokojówka/pokojowy

Lokalizacja: Amsterdam, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 9,34 euro brutto za godzinę

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika jest utrzymywanie czystości na najwyższym poziomie w pokojach hotelowych
  • w zakres obowiązków wchodzi: mycie okien i luster, sprzątanie toalet, wymiana ręczników i pościeli
  • osoba na stanowisku pokojówki dba o uzupełnianie kosmetyków i artykułów higienicznych przeznaczonych dla gości hotelu

Wymagania:

  • dokładność i skrupulatność
  • język angielski na poziomie minimum komunikatywnym
  • dostępność na pół roku
  • zaświadczenie o niekaralności
  • bezkonfliktowość
  • umiejętność pracy zespołowej
  • wysoki poziom kultury osobistej
  • zaangażowanie i zapał do pracy

Oferujemy:

  • wysokie zarobki wypłacane co tydzień
  • zakwaterowanie na miejscu w komfortowych warunkach
  • wsparcie koordynatorów
  • preferowane osoby bez widocznych tatuaży na rękach, szyi, nogach oraz piercingu na twarzy
  • zatrudnienie na okres 6 miesięcy z szansą na przedłużenie współpracy
  • szkolenia wdrażające

Aplikacja:

Szanowni kandydaci zgłoszenia należy wysyłać na adres e-mail: praca@arbexservices.pl.

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-260ddj/

ID ogłoszenia: 769580f9800e0311

2 komentarze na “Od zaraz praca w Holandii na stanowisku pokojówki bez języka Amsterdam”

  1. poszukuję pracy na 1 listopada 2016 @ 17:08

    Witam jestem zainteresowana oferta pracy

  2. Jestem z patnerem pracowalismy juz w hotelu on na zmywaku ja na pokojach sprzatalam …jestesmy odpowiedzialni obowiazkowi …bez nalogow .szykamy pracy na stale