9,80 € brutto/h

Od zaraz praca w Holandii produkcja sałatek bez znajomości języka Zwaagdijk

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Zwaagdijk
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 12 lutego 2017 21:14

Możliwość podjęcia pracy w Holandii w zakładzie ze Zwaagdijk. Zatrudnienie od zaraz na produkcji sałatek owocowo-warzywnych dla osób bez języka i doświadczenia.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce: Zwaagdijk, okolice Hoorn, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 9,80 euro za godzinę brutto dla pracowników powyżej 23 roku życia

Opis stanowiska:

  • jest to praca w zakładzie zajmującym się produkowaniem sałatek owocowych i warzywnych
  • zadaniem pracownika będzie pakowanie wyrobów do pudełek, a następnie na palety
  • inne czynności na magazynie polegające m.in. na zbieraniu zamówień lub wysyłce towarów

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • możliwość pracy w systemie zmianowym, także w nocy
  • zaletą będzie posiadanie statusu osoby niekaranej
  • chęć i energia do pracy
  • gotowość wyjazdu na okres minimum 6 miesięcy

Oferujemy:

  • zatrudnienie w Holandii od zaraz
  • atrakcyjne zarobki
  • legalną umowę z agencją
  • pracę na zmiany, również w nocy

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, prosimy o wysyłanie zgłoszeń aplikacyjnych na adres e-mail:

khaldys@hobij.pl

Źródło: http://www.hobij.pl/Szczegoy-oferty-pracy/4656600/38361613/Pracownik-produkcji-(Noord-Holland).html

ID ogłoszenia: 525589bba99505dc

3 komentarze na “Od zaraz praca w Holandii produkcja sałatek bez znajomości języka Zwaagdijk”

  1. kontakt meilowo na podany ileil

  2. Jestem zainteresowany ofertą pracy 3 osoby prosze napisac sms 534987504 lub w emailu grynetwork@gmail.com