do uzgodnienia

Od zaraz praca w Holandii 2020 przy pakowaniu kanapek bez języka Amsterdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Amsterdam
  • Znajomość języka: Wymagany język angielski
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: minimum 8 tygodni
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 23 lutego 2019 00:53

Pracodawca z Amsterdamu poszukuje od zaraz chętnych do pracy w Holandii przy pakowaniu kanapek i przekąsek. Ogłoszenie 2020 bez języka niderlandzkiego z zapewnionym atrakcyjnym wynagrodzeniem. Wymagany język angielski na dobrym poziomie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Amsterdam.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • jest to praca, która polega na pakowaniu kanapek, przekąsek oraz lunch boxów.

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego albo niderlandzkiego w stopniu komunikatywnym;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia na dłuższy czas, minimum 8 tygodni;
  • posiadanie czynnego prawa jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie, które jest zawsze wypłacane w terminie.

Aplikacja:

Zgłoszenia wraz ze swoim CV można przesyłać na adres: biuroradom@euroservices.com.pl

Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu: 0048 48 36 32 028.

Koniecznie trzeba zawrzeć klauzulę: „Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez EUROSERVICES POLSKA Sp. z o.o. (ul. OPolska 54, 49-100 Niemodlin, oddział Radom 26-600, przy ul. 25-go Czerwca 26/32), w celu realizacji procesu rekrutacji.”

Źródło:www.praca4u.net/pakowanie-kanapek-lunchbox-id1166101.html

ID ogłoszenia: 5765c65a970397b2

Linki sponsorowane