10,82 euro brutto/h

Od zaraz praca w Holandii przy produkcji karmy bez stawki wiekowej w Hattem

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Hattem
  • Znajomość języka: Wymagany język angielski
  • Data rozpoczęcia pracy: 6.04.2020
  • Długość umowy: min. 6 miesięcy
  • Opublikowany: 2 kwietnia 2020 02:20

Fabryka z Hattem poszukuje od zaraz kandydatów ze znajomością języka angielskiego do pracy w Holandii przy produkcji karmy dla zwierząt. Oferta bez stawki wiekowej na atrakcyjnych warunkach.

Dla naszego klienta w Holandii poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik produkcji – bez stawki wiekowej!

Miejsce pracy: Hattem
Rozpoczęcie pracy: 6.04
Ilość godzin pracy: ok. 36/tydzień
Praca na długo

Obowiązki:
Praca przy produkcji karmy dla kotów i psów. Możliwość pracy na różnych działach przy czynnościach przygotowujących produkty.

Wymagania:
– znajomość j. angielskiego min. w stopniu komunikatywnym
– przebywanie na terenie Holandii
– prawo jazdy
– chętnych do pracy fizycznej

Oferujemy:
-Stawkę 10,82 euro brutto/h
-Dodatki zmianowe
-Pisemną gwarancję godzin
-Opiekę polskiego koordynatora na miejscu
-Samochód służbowy do własnego użytku lub darmowy dojazd do pracy (dotyczy osób na zakwaterowaniu agencyjnym)
-WI-FI na każdym zakwaterowaniu
-Wynagrodzenie wypłacane cotygodniowo
– Zakwaterowanie i ubezpieczenie zapewnione, płatne przez pracownika

CHCESZ APLIKOWAĆ NA NASZĄ OFERTĘ PRACY? W LINKU REKRUTACYJNYM ZNAJDZIESZ WSZYSTKIE INFORMACJE NA TEMAT TEGO KIM JESTEŚMY I W JAKIM CELU BĘDZIEMY PRZETWARZAĆ TWOJE DANE OSOBOWE:

Numer certyfikatu : 2476

ID ogłoszenia: 765e832ca63680b

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: EUROWORKI
  • Zarejestrowany od: 31 marca 2020

Inne przedmioty dodane przez EUROWORKI

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez EUROWORKI »