9,65 € brutto/h +dodatki

Tilburg od zaraz praca w Holandii przy sprzątaniu biur bez znajomości języka niderlandzkiego

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Tilburg
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 27 marca 2020 00:02

Bez znajomości języka poszukiwane od zaraz osoby do pracy w Holandii przy sprzątaniu biur. Zatrudnienie w Tilburgu dla sprzątaczek z zakwaterowaniem, które pracodawca zapewnia odpłatnie.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Tilburg.

Wynagrodzenie: 9,65 Eur brutto na godz. + dodatki.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie sprzątanie biur oraz lokacji mieszkaniowych;
  • współpracowanie z pracownikami biura;
  • do zadań będzie też należało sprzątanie pomieszczeń sanitarnych.

Wymagania:

  • zaletą będzie znajomość języka angielskiego albo holenderskiego;
  • doskonała organizacja oraz dokładne wykonywanie zadań;
  • możliwość podjęcia dłuższego zatrudnienia;
  • atutem będzie doświadczenie przy sprzątaniu;
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • dodatek wakacyjny w wysokości 8,33% dochodów brutto oraz urlopowy w wysokości 10,87% dochodów brutto, które są naliczane od godzin podstawowych;
  • stabilne i legalne zatrudnienie;
  • kontrakt holenderski;
  • wypłatę raz w tygodniu na rachunek walutowy w Polsce;
  • profil pracownika online z dostępem do dokumentów;
  • pomoc przy formalnościach, które dotyczą zatrudnienia;
  • pomoc koordynatorów;
  • płatne zakwaterowanie oraz ubezpieczenie zdrowotne;
  • zorganizowanie płatnego transportu do Holandii u zaufanego przewoźnika;
  • możliwość zjechania do Polski po 6 – 8 przepracowanych tygodniach na 1 – 2 tygodnie;
  • rozliczenia podatkowe, co pozwoli odzyskać nadpłacony podatek.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy wysyłać poprzez stronę: www.pracuj.pl/praca/sprzatacz-sprzataczka-tilburg,oferta,7379333

ID ogłoszenia: 3835e666a0617dc7