12,82 € brutto/h

Od zaraz praca w Holandii sprzątanie hotelu bez języka pokojówki Amsterdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Amsterdam
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 26 grudnia 2022 20:42

Do podjęcia aktualna od zaraz praca w Holandii przy sprzątaniu hotelu. Zatrudnienie w Amsterdamie bez znajomości języka dla pokojówek – pokojowych. Zakwaterowanie zorganizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Amsterdam.

Wynagrodzenie: 12,82 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zmienianie pościeli oraz ścielenie łóżek;
  • zadaniem będzie sprzątanie pokoi, łazienek oraz toalet;
  • wykonywanie ogólnych prac serwisowych;
  • wynoszenie odpadów oraz naczyń;
  • pracownik będzie sprawdzał działanie urządzeń technicznych.

Wymagania:

  • bez języka niderlandzkiego, ale z komunikatywnym (B1) angielskim;
  • chęć pracy w systemie zmianowym w różne dni tygodnia przez cały tydzień;
  • atutem będzie chęć podjęcia pracy na dłużej.

Oferujemy:

  • holenderskie warunki zatrudnienia;
  • wypłatę raz w tygodniu na konto;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • zakwaterowanie, które jest zgodne z certyfikatem SNF;
  • transport do pracy służbowym samochodem;
  • legalną pracę;
  • zorganizowanie przejazdu z Polski do Holandii.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać poprzez stronę:

www.eurojobholandia.pl/przeslij-cv/

źródło: www.pracuj.pl/praca/pracownik-hotelu-holandia,oferta,9515144

ID ogłoszenia: 595637d085b28468