do uzgodnienia

Od zaraz sezonowa oferta pracy w Holandii wycinka drzew bez języka Utrecht

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Utrecht
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 17 grudnia 2016 01:33

Poszukujemy osób bez znajomości języka do sezonowej pracy w Holandii przy wycince drzew. Zatrudnienie w Utrecht możliwe od zaraz na stanowisku drwal – pilarz.

Stanowisko: drwal – pilarz

Miejsce zatrudnienia: Utrecht, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: do ustalenia

Opis stanowiska:

  • praca polega na wycince drzew liściastych
  • zadaniem pracownika będzie obalanie i okrzesywanie ściętych drzew, a także pomoc w załadunku

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia jako drwal przy drzewach liściastych
  • certyfikat VCA lub możliwość przystąpienia do egzaminu na miejscu
  • referencje z poprzednich miejsc pracy
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację
  • obsługa pił łańcuchowych oraz mile widziany certyfikat
  • ważne prawo jazdy kat.B oraz własne auto

Oferujemy:

  • pracę na podstawie umowy na warunkach holenderskich podpisanej bezpośrednio z pracodawcą
  • wysokie wynagrodzenie
  • zatrudnienie na dłuższy okres
  • miejsce do zamieszkania zapewnione na miejscu
  • opłacanie składek i podatków
  • możliwość brania nadgodzin
  • opiekę koordynatorów
  • ubezpieczenie
  • brak opłat za rekrutację
  • możliwość ustalenia daty wyjazdu do Polski w czasie trwania umowy

Aplikacja:

Drodzy kandydaci zgłoszenia należy wysyłać na adres:

zeitmann.3382537@es-candidate.com

Źródło: http://www.praca4u.net/drwal-pilarz-holandia-id428508.html

ID ogłoszenia: 6895853275cf3e6a