12,58 € brutto/h

Od zaraz sezonowa praca Holandia bez języka przy zbiorach truskawek Venlo

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Venlo
  • Długość umowy: tymczasowa
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 11 października 2022 13:58

Bez znajomości języka do podjęcia sezonowa praca w Holandii. Zatrudnienie w Venlo dla pracowników sezonowych od zaraz przy zbiorach truskawek, wycinaniu kwiatów i zadaniach porządkowych.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Venlo.

Wynagrodzenie: 12,58 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie zbieranie truskawek oraz wycinanie kwiatów;
  • wykonywanie prac porządkowych w szklarni;
  • wykonywanie prac pielęgnacyjnych.

Wymagania:

  • sprawność manualna;
  • dostępność od zaraz.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe oraz dodatki powyżej 48 – 55 godzin – 25%, a przy powyżej 55 godz. – 100%;
  • dodatki urlopowe;
  • bonus dla kierowcy;
  • pomoc w zorganizowaniu przejazdu do/z/na terenie kraju;
  • opiekę polskiego koordynatora operacyjnego;
  • możliwość wzięcia udziału w programie poleceń oraz otrzymania bonusu za polecenie pracownika.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy kierować poprzez stronę:

źródło: https://contrain.pl/oferty-pracy/zbior-truskawek/

ID ogłoszenia: 336318e73b022fd