do ustalenia

Od zaraz sezonowa praca Holandia zbiory szparagów bez znajomości języka Asten

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Asten
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 9 marca 2017 04:46

Aktualnie poszukujmy chętnych do sezonowej pracy w Holandii przy zbiorach i uprawie szparagów. Zatrudnienie od zaraz w Asten dla kandydatów bez znajomości języka holenderskiego.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach

Lokalizacja: Asten, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: do ustalenia

Opis stanowiska:

  • praca będzie głównie polegała na zbiorach szparagów
  • zadaniem pracownika będzie również wykonywanie prac przy pielęgnacji i uprawie warzyw

Wymagania:

  • preferowane są osoby posiadające doświadczenie
  • dużą zaletą będzie aktualne prawo jazdy kat.B

Oferujemy:

  • możliwość otrzymania regularnych podwyżek
  • perspektywę stałej współpracy dla osób zainteresowanych
  • dużą liczbę godzin pracy
  • pomoc w organizacji przejazdu do Holandii
  • bezpłatny dojazd do pracy
  • miejsce do zamieszkania oraz ubezpieczenie
  • pomoc polskich konsultantów
  • możliwość zwrotu kosztów przejazdów do pracy dla osób z własnym zakwaterowaniem

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, aplikować należy poprzez stronę:

ID ogłoszenia: 6858c0ac4fc3263

5 komentarzy na “Od zaraz sezonowa praca Holandia zbiory szparagów bez znajomości języka Asten”

  1. Bardzo interesuje mnie ta oferta pracy prosze o katakt, Pozdrawiam

  2. praca szparagi na 12 marca 2017 @ 13:58

    Praca jestem zainteresowany

  3. Rafał sokolski na 15 marca 2017 @ 20:22

    Bardzo interesuje mnie ta oferta prasze o kontakt pozdrawiam

  4. Witam bardzo mnie interesuje Państwa oferta pracy proszę o kontakt. Pozdrawiam

  5. WITAM MAM PRAWOJAZDY KAT B T. DOSWIADCZENIE W JEZDZIE CIAGNIKAMI ROLNICZYMI I BUSAMI ROZNEGO RODZAJU.JESTEM ZAINTERESOWANY PRACOM