do uzgodnienia

Od zaraz sezonowa praca w Holandii bez języka przy zbiorach ogórków Grubbenworst

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Grubbenworst
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 20 grudnia 2019 01:06

Możliwość podjęcia od zaraz sezonowej pracy w Holandii przy zbiorach ogórków. Ogłoszenie z Grubbenworst bez znajomości języka obcego. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Grubbenworst.

Wynagrodzenie: 9,94 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie pielęgnował ogórki, np. obrywał liście i pędy;
  • zbieranie ogórków;
  • obsługiwanie wózków szklarniowych;
  • wykonywanie prac przy sprzątaniu szklarni.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz do dłużej współpracy/całorocznej – także w święta;
  • możliwość pracy na wózkach szklarniowych – praca na wysokościach.

Oferujemy:

  • legalną pracę;
  • polską umowę tymczasową;
  • polski oraz holenderski dodatek urlopowy;
  • bardzo dobre warunki finansowe w Euro, które są wyższe o 5% przy tej samej stawce niż na umowie holenderskiej;
  • pomoc w organizacji transportu do oraz z pracy na terenie Holandii;
  • opiekę polskiego koordynatora operacyjnego;
  • możliwość otrzymania 200 PLN bonusu za polecenie znajomego.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres: kontakt@contrain.pl

Źródło: http://praca-sezonowa24.pl/ogloszenie/oferta-sezonowej-pracy-w-holandii-przy-zbiorach-ogorkow-od-zaraz-grubbenworst-2019/

ID ogłoszenia: 4895ddebb33d517d