do uzgodnienia

Od zaraz sezonowa praca w Holandii zbiory papryki bez znajomości języka

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Holandia
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 11 maja 2017 01:18

Aktualnie poszukujemy chętnych do zatrudnienia w szklarni przy zbiorach papryki i pomidorów. Opcja sezzonowej pracy w Holandii dla osób bez znajomości języka.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach

Miejsce pracy: Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: do ustalenia

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika będzie zbieranie pomidorów i papryki uprawianych ekologicznie

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia w podobnej pracy
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • możliwość zatrudnienia w miejscu zaproponowanym przez pracodawcę
  • dużą zaletą będzie własne auto
  • mile widziane osoby z wykształceniem kierunkowym

Oferujemy:

  • dobre zarobki, zależne od posiadanego doświadczenia
  • zamieszkanie
  • pomoc rezydenta
  • wsparcie w zorganizowaniu przejazdu
  • ubezpieczenie oraz opłacanie składek
  • umowę podpisaną z holenderskim pracodawcą
  • możliwość wypracowywania nadgodzin

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zachęcamy do przesłanie CV na adres:

Holandia@abcwork.eu

Źródło: http://www.praca4u.net/zbior-biologicznych-papryk-i-pomidorow-holandia-id521092.html

ID ogłoszenia: 52059122ede7c3de