12,60 € brutto/h

Od zaraz wykładanie towaru Holandia praca fizyczna bez języka sklep Amsterdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Amsterdam
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 9 stycznia 2022 15:53

Zatrudnienie w sklepie z Amsterdamu od zaraz. Propozycja rozpoczęcia bez znajomości języka fizycznej pracy w Holandii przy wykładaniu towaru. Zakwaterowanie zorganizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Amsterdam.

Wynagrodzenie: 12,60 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie zadań na zmianach nocnych;
  • wykładanie towaru na regały sklepowe;
  • dbanie o ekspozycję;
  • naklejanie etykiet na towary;
  • dbanie o porządek w alejkach sklepowych.

Wymagania:

  • bez języka holenderskiego, ale z podstawowym (A2) językiem angielskim;
  • zdolność do pracy w zespole;
  • możliwość pracy na zmianie nocnej;
  • atutem będzie posiadanie prawa jazdy kat. B;
  • zaletą będzie chęć podjęcia pracy na dłużej.

Oferujemy:

  • holenderskie warunki zatrudnienia;
  • ubezpieczenie w cenie27,71 € na tydzień;
  • wypłatę raz w tygodniu przelewem na konto;
  • atrakcyjne warunki finansowe + dodatek ATV do każdej godziny oraz dodatki zgodne z CAO;
  • zatrudnienie na nocnej zmianie;
  • stałe godziny pracy;
  • zakwaterowanie w Amsterdamie i okolicach w cenie 109 € na tydzień;
  • dojeżdżanie do pracy służbowym samochodem.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać poprzez stronę:

www.eurojob.nl/pl/wakat/praca-przy-wykladaniu-towaru/

ID ogłoszenia: 57761af66aaa1270

Linki sponsorowane