do uzgodnienia

Oferta aktualnej fizycznej pracy w Holandii bez języka od zaraz w pralni

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Holandia
  • Długość umowy: brak informacji
  • Opublikowany: 30 kwietnia 2016 01:13

Atrakcyjna, fizyczna praca w Holandii od zaraz. Zatrudnienie bez znajomości języka w pralni z zapewnioną opieką managera, zakwaterowaniem oraz pomocą we wszelkich sprawach formalnych.

Stanowisko: pracownik pralni.

Lokalizacja pracy: Holandia.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Numer referencyjny: PRAL/2016/NL.

Zadania na stanowisku:

  • segregacja tekstyliów przed praniem;
  • obsługa pralek automatycznych;
  • aplikowanie odpowiednich środków piorących;
  • składanie tekstyliów po wysuszeniu;
  • pakowanie gotowego prania dla klienta.

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna;
  • brak przeciwwskazań zdrowotnych;
  • zaletą będzie czynne prawo jazdy kat.B;
  • duża motywacja do pracy;
  • język angielski lub niemiecki w stopniu komunikatywnym;
  • doświadczenie na analogicznym stanowisku pracy.

Zapewniamy:

  • wsparcie polskiego koordynatora w sprawach związanych z zatrudnieniem;
  • satysfakcjonujące zarobki;
  • zakwaterowanie oraz ubezpieczenie;
  • codzienne dojazdy do pracy;
  • legalne warunki pracy;
  • szkolenie wstępne;
  • przyjazną atmosferę.

Aplikacje:
CV z podaniem numeru referencyjnego prosimy wysyłać pod adres mailowy:

Holandia@euro-labora.com

Źródło: http://www.praca4u.net/praca-w-pralni-holenderskie-warunki-zatrudnienia-id354724.html

ID ogłoszenia: 289571e98ddda012