9,50 euro/h brutto

Oferta fizycznej pracy w Holandii bez języka przy naprawie palet Oosterhout

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Oosterhout
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 26 marca 2018 23:05

Poszukujemy chętnych do podjęcia fizycznej pracy w Holandii dla kandydatów bez znajomości języka. Zatrudnienie możliwe od zaraz w Oosterhout przy naprawie drewnianych palet.

Stanowisko: pracownik fizyczny

Miejsce zatrudnienia: Oosterhout, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 9,50 euro za godzinę brutto

Nr ref: HP/01/18

Opis stanowiska:

  • jest to praca fizyczna polegają na naprawie różnego typu palet przy pomocy elektronarzędzi
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się sortowaniem palet oraz obsługą maszyn

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia w podobnej pracy
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • dodatkowym atutem będzie własne auto
  • chęć i motywacja do pracy

Oferujemy:

  • atrakcyjną stawkę godzinową
  • możliwość skorzystania z płatnego ubezpieczenia – 21,91 tygodniowo
  • pracę na warunkach obowiązujących w Holandii
  • zarobki wypłacane raz w tygodniu
  • darmowe przejazdy do pracy
  • wsparcie w organizacji transportu z Polski
  • zamieszkanie na miejscu za 87,50 euro tygodniowo

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerami:

77 543 18 52, 77 543 18 53 lub 77 543 18 41

Źródło: https://www.pracuj.pl/praca/pracownik-fizyczny-naprawa-palet-oosterhout,oferta,5820577

ID ogłoszenia: 1375ab4e938868da

1 odpowiedź na “Oferta fizycznej pracy w Holandii bez języka przy naprawie palet Oosterhout”

  1. Dzień dobry chciał bym zapytac o prace dla 3 osob na paletach czy by była taka mozliwosc. proszę o odpowiedz z góry dziękuje

Zostaw odpowiedź do Bartosz