12,25 € brutto/h

Od zaraz oferta fizycznej pracy w Holandii bez języka w sklepie przy wykładaniu towaru Amsterdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Amsterdam
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 16 listopada 2020 02:40

Sklep z Amsterdamu szuka od zaraz osób do fizycznej pracy w Holandii. Zatrudnienie dla Polaków bez znajomości języka przy wykładaniu towaru z zakwaterowaniem, które będzie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Amsterdam.

Wynagrodzenie: 12,25 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie na zmianie nocnej;
  • pracownik będzie układał produkty na półkach sklepowych, a także dbał o ekspozycje i naklejał etykiety na towary;
  • do zadań będzie należało również dbanie o wygląd alejek sklepowych.

Wymagania:

  • bez j. niderlandzkiego, ale z komunikatywnym j. angielskim;
  • zdolność do pracy w grupie;
  • zdolność dostosowania się do pracy na zmianie nocnej;
  • atutem będzie prawo jazdy kat. B;
  • chęć podjęcia zatrudnienia na dłużej.

Oferujemy:

  • holenderskie warunki zatrudnienia;
  • ubezpieczenie;
  • wypłaty raz w miesiącu na konto;
  • atrakcyjne wynagrodzenie z dodatkiem ADV, który jest dodawany do każdej godziny + dodatki, które są zgodne z CAO;
  • 8,33% dodatku wakacyjnego do każdej wypłaty;
  • stałe godziny pracy;
  • zakwaterowanie, które jest zgodne z certyfikatem SNF w Amsterdamie oraz okolicach;
  • transport do pracy służbowym samochodem.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy kierować poprzez stronę:

www.pracuj.pl/praca/pracownik-wykladania-towaru-amsterdam-holandia,oferta,7707107

ID ogłoszenia: 285f902ffa8976a

1 odpowiedź na “Od zaraz oferta fizycznej pracy w Holandii bez języka w sklepie przy wykładaniu towaru Amsterdam”

  1. Jestem zainteresowany z kolegą