do ustalenia

Oferta fizycznej pracy w Holandii dla Order pickera bez języka Zaandam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Zaandam
  • Długość umowy: rok
  • Opublikowany: 16 stycznia 2015 23:40

Poszukujemy od zaraz pracowników fizycznych do pracy w Holandii w charakterze order pickera. Zatrudnienie na magazynie przy zbieraniu zamówień oraz załadunku i rozładunku towarów.

Stanowisko: Pracownik fizyczny
Lokalizacja: Holandia, Zaandam
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Praca polega na zbieraniu zamówień na hali za pomocą skanera. Zatrudniony będzie się również zajmować załadunkiem i rozładunkiem towarów.

Wymagania:
– dyspozycyjność na dłuższy okres czasu
– motywacja do pracy
– minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego
– mile widziane prawo jazdy kat B
– doświadczenie przy zbieraniu zamówień (order picker) będzie dodatkowym atutem
– gotowość do podpisania rocznej umowy
– samodzielność, zdyscyplinowanie
– umiejętność podejmowania decyzji

Oferujemy:
– zatrudnienie u sprawdzonego klienta
– satysfakcjonujące wynagrodzenie
– mieszkanie w cenie 76 euro za 7 dni
– ubezpieczenie płatne 17,41 euro za tydzień
– dużą liczbę przepracowanych godzin
– opiekę koordynatora w Holandii

Aplikacja:
Aplikacja odbywa się poprzez formularz rejestracyjny znajdujący się na stronie: gsuinter-work.pl/formularz-rejestracyjny/6 prosimy o dołączenie CV (po polsku i angielsku).

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-2388df/

ID ogłoszenia: 3854b98a41d818e

3 komentarze na “Oferta fizycznej pracy w Holandii dla Order pickera bez języka Zaandam”

  1. Praca Holandia na 20 stycznia 2015 @ 12:52

    Witam jestem zainteresowany praca w holandi od zaraz wiek 18lat prosze o kontakt na adres email.. pozdrawiam Kamil Sulicki

  2. Witam, jestem zainteresowany ogłoszeniem, posiadam prawo jazdy kat.b jestem dyspozycyjny od zaraz. mam 20 lat

  3. witam jeżeli poszukujecie sumienną , dyspozycyjną , pracowitą i energiczną osobę z dobrą znajomością j . angielskiego i numerem sofi proszę o kontakt 602 305 899