11,10-13,95 euro/h brutto

Oferta fizycznej pracy w Holandii na budowie kafelkarz-glazurnik od zaraz

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Holandia
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Długość umowy: 4 tygodnie
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 11 września 2014 12:49

Firma budowlana od zaraz szuka pracownika fizycznego na stanowisko kafelkarz-glazurnik. Praca w Holandii dla Polaków w budownictwie. Pracodawca wymaga od kandydatów 5 letniego doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik budowlany
Lokalizacja: Holandia
Wynagrodzenie: 11,10-13,95 euro/h brutto

Zadania:
– przygotowanie ścian pod ułożenie glazury lub innych płytek
– przygotowanie płytek według ustalonego wzoru i kształtu (w razie konieczności przycinanie, wycinanie otworów)
– układanie materiału przy użyciu zaprawy
– formowanie spoin między płytkami

Wymagania:
– precyzja w wykonaniu
– doświadczenie w pracach glazurniczych (5 letnie)
– języka angielski bądź holenderski na poziomie komunikatywnym
– posiadanie własnych narzędzi niezbędnych do pracy oraz odzieży
– fachowiec w swojej dziedzinie
– przyjazd własnym autem mile widziany
– osoba zdrowa, witalna z dużą ilością energii
– pasjonat swojego zawodu

Oferujemy:
– stałe zlecenia
– dobre wynagrodzenie w zależności od posiadanego doświadczenia
– zatrudnienie od zaraz na 4 tygodnie
– darmowe zakwaterowanie w pełni wyposażonym mieszkaniu
– dla chętnych możliwość rozmowy z pracodawcą przed podjęciem pracy
– legalną pracę na holenderskich warunkach

Aplikacja:
Aplikacja odbywa się za pośrednictwem strony: http://www.poloniusz.pl/o1-22hee0/

ID ogłoszenia: 5125411705be4119