do ustalenia

Oferta fizycznej pracy w Holandii na budowie od zaraz dla murarza Haga

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Haga
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Opublikowany: 9 stycznia 2015 13:51

Firma budowlana z Hagi szuka od zaraz pracownika fizycznego do pracy w Holandii w budownictwie. Zatrudnienie dla murarza z doświadczeniem i znajomością języka angielskiego lub niemieckiego.

Stanowisko: Murarz
Lokalizacja: Holandia, różne miejscowości
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
– przygotowanie i organizacja stanowiska pracy
– wyrobienie właściwej zaprawy murarskiej
– układanie na zaprawie cegieł
– kontrolowanie odpowiedniego poziomu zabudowy

Wymagania:
– umiejętność odczytywania projektów budowlanych
– cierpliwość, dokładność, wytrwałość
– zdolność do koncentracji i podzielności uwagi
– doświadczenie jest konieczne
– zręczność rąk
– sprawne wykonywanie zadań
– wytrzymałość na długotrwały wysiłek fizyczny
– brak lęku wysokości
– znajomość zasad działania urządzeń technicznych takich jak na przykład betoniarka
– witalność, siła,
– przyjazd samochodem
– wyjazd od zaraz
– wymagamy znajomości języka angielskiego, niemieckiego bądź holenderskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:
– podpisanie umowy o pracę
– wynagrodzenie według stawek holenderskich
– każdemu pracownikowi przysługuje ubezpieczenie
– pracodawca zapewnia zakwaterowanie
– stałe zlecenia
– prace samodzielną jak i w zespole

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania CV w języku angielskim bądź niemieckim na maila: praca@abflex.pl w tytule proszę wpisać: MURARZ. W aplikacji powinna się znaleźć zgoda na przetwarzanie danych osobowych.

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-23065g/

ID ogłoszenia: 27854af4efa22142