do uzgodnienia

Fizyczna praca Holandia od zaraz bez języka sortowanie odpadów Eindhoven

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Eindhoven
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 15 października 2016 23:48

Aktualna oferta pracy w Holandii dla pracowników fizycznych bez znajomości języka. Zatrudnienie możliwe od zaraz dla Polaków przy sortowaniu odpadów w Eindhoven.

Stanowisko: pracownik fizyczny

Miejsce: Eindhoven, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: do uzgodnienia

Opis stanowiska:

  • praca na linii polega na segregacji śmieci
  • pracownik dba o zachowanie porządku na hali

Wymagania:

  • aktualny dowód osobisty lub paszport
  • konsekwentne i odpowiedzialne wykonywanie obowiązków
  • dobra kondycja fizyczna
  • dokument potwierdzający niekaralność
  • zdolność pracy zespołowej
  • mile widziana znajomość języka angielskiego lub holenderskiego
  • konto walutowe
  • posiadanie numeru identyfikacji podatkowej sofi

Oferujemy:

  • możliwe zatrudnienie od zaraz
  • perspektywę rozwoju zawodowego oraz nabywania nowych umiejętności
  • wsparcie w załatwianiu dokumentów niezbędnych do wyjazdu\
  • wysoką stawkę za godzinę pracy
  • pomoc i wsparcie koordynatorów z Polski

Aplikacja:

Szanowni kandydaci zainteresowani ofertą zapraszamy do aplikowania, zgłoszenie należy wysłać na adres e-mail: pollux.3182872@es-candidate.com

Źródło: http://www.praca4u.net/pracownik-fizyczny-w-eindhoven-holandia-id417082.html

ID ogłoszenia: 5215800e1813a378

4 komentarze na “Fizyczna praca Holandia od zaraz bez języka sortowanie odpadów Eindhoven”

  1. Witam i prosze o kontakt w sprawie pracy z gory dziekuje za szybka odpowiedz

  2. Witam i prosze o kontakt w sprawie pracy z gory dziekuje za szybka odpowiedz nr kontaktowy +48 519 579 326

  3. witam serdecznie prosze o kontakt w sprawie pracy obecni jestem na terenie holandii w polsce sortowłam odpady plastik kartony szkło itp pozdrawiam +48503032197

  4. Witam serdecznie,
    Poszukuje pracy aktualnie przebywamy w holandi i wraz z kolegami szukamy pracy wlasnie takiej jak ta.
    Prosze o kontakt
    Adrian Olejczak

Zostaw odpowiedź do Łukasz Nehring