do ustalenia

Oferta fizycznej pracy w Holandii od zaraz pracownik logistyki bez języka Weert

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Weert
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 26 marca 2017 00:46

Poszukujemy chętnych do zatrudnienia na stanowisku pracownika logistycznego w Weert. Fizyczna praca w Holandii od zaraz dla osób bez znajomości języka przy sortowaniu przesyłek.

Stanowisko: pracownik fizyczny

Lokalizacja: Weert, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Opis stanowiska:

  • jest to praca w firmie logistycznej
  • zadaniem pracownika będzie sortowanie przesyłek w nocy, od godziny 2 do 8.30 lub dłużej

Wymagania:

  • brak przeciwwskazań do podjęcia fizycznej pracy
  • wysoka sprawność fizyczna
  • ubezpieczenie oraz przejazd do Holandii we własnym zakresie
  • znajomość języka angielskiego, holenderskiego lub niemieckiego
  • gotowość do pracy w nocy
  • preferowane osoby z własnym zamieszkaniem w pobliżu Weert
  • chęć i motywacja do pracy w Holandii

Oferujemy:

  • możliwość ustalania grafiku
  • zatrudnienie w Holandii od zaraz
  • atrakcyjne zarobki
  • możliwość przedłużenia współpracy bezpośrednio u pracodawcy

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, prosimy o aplikowanie za pomocą formularza znajdującego się na stronie:

ID ogłoszenia: 48758d43e02dffcd