11,56 euro/h brutto

Oferta fizycznej pracy w Holandii od zaraz w sklepie bez języka Amsterdam 2018

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Amsterdam
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 20 stycznia 2018 23:07

Od zaraz fizyczna praca w Holandii dla Polaków bez znajomości języka. Propozycja zatrudnienia w sklepach – marketach z Amsterdamu przy wykładaniu towarów na półki.

Stanowisko: pracownik fizyczny w sklepie

Miejsce zatrudnienia: Amsterdam, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 11,56 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na wykładaniu produktów, ekspozycji etykiet towarów, sprawdzanie cen oraz terminów przydatności do spożycia
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za atrakcyjny wygląd alejek sklepowych, sortowanie pudelek oraz kartonów

Wymagania:

  • preferowane osoby w wieku powyżej 18 lat
  • chęć oraz motywacja do pracy
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub holenderskiego
  • otwartość i elastyczność
  • dodatkowym atutem będzie prawo jazdy kat.B
  • możliwość wypracowywania nadgodzin

Oferujemy:

  • legalną pracę w Holandii
  • wsparcie koordynatora na miejscu
  • szkolenia dla pracowników
  • zamieszkanie oraz dojazd do pracy
  • szansę na awans
  • ubezpieczenie
  • atrakcyjne dodatki za pracę na zmiany, w nocy oraz w niedziele
  • zwrot kosztów dojazdów do pracy swoim samochodem

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zapraszamy do aplikowania poprzez stronę:

ID ogłoszenia: 1065a626c84f200b

6 komentarzy na “Oferta fizycznej pracy w Holandii od zaraz w sklepie bez języka Amsterdam 2018”

  1. Jestem zainteresowana praca od zaraz na 21 stycznia 2018 @ 11:51

    Witam jestem zainteresowana praca od zaraz obecnie jestem w holandi

  2. JESTEM ZAINTERESOWANA PRACĄ W AMSTERDAMIE PRZY WYKŁADANIU TOWARU W MARKETACH

  3. AgnieszkaMarczak na 22 stycznia 2018 @ 21:04

    Zainteresowana jestem tą ofertą.
    Proszę o kontakt

  4. bardzo bym prosil o szczegoly oferty i od kiedy mozna zaczac ? na meila pilsvanpolen@o2.pl

  5. andrzej66619 na 29 stycznia 2018 @ 11:16

    Jestem zainteresowany +48508622315

  6. Sebastian na 1 lutego 2018 @ 00:54

    Proszę o więcej informacji jestem zainteresowany ofertą