10,42€

Oferta fizycznej pracy w Holandii przy naprawie palet drewnianych od zaraz, Dongen

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Dongen
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: 2020-06
  • Długość umowy: ..
  • Opublikowany: 4 czerwca 2020 00:29

Firma z Dongen poszukuje od zaraz kandydatów do podjęcia fizycznej pracy w Holandii przy naprawie palet drewnianych. Ogłoszenie kierowane do osób ze znajomością języka angielskiego.

Niderlandy (Holandia) | Dongen ( Brabancja Północna ) | 11,73 EUR

Opis stanowiska:
Praca fizyczna przy naprawie palet drewnianych. Przenoszenie, sprawdzanie i naprawianie uszkodzonych palet za pomocą narzędzi. Praca w godz. 8:00-17:00 od poniedziałku do piątku/soboty (około 50h /tydzień)

Po kilku przepracowanych miesiącach wzrost stawki godzinowej 11,73 EUR

Miejsce zatrudnienia: Niderlandy (Holandia), Dongen

Stawka: 10,42€ +dodatki

Wymagania: Komunikatywny angielski. Dobra kondycja fizyczna. Mile widziane prawo jazdy kat. B.

Więcej informacji pod naszymi telefonami i mailem
Zadzwoń na numer +48 512 602 557
Zadzwoń na numer +48 510 958 777
Zadzwoń na numer +31 658 861 238
Napisz do nas maila praca@imexpert.pl

KRAZ 21920

ID ogłoszenia: 4425ed6cabc1094f