do ustalenia

Oferta fizycznej pracy w Holandii przy rozładunku bez języka Roosendaal

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Roosendaal
  • Opublikowany: 5 stycznia 2015 01:51

Aktualnie poszukujemy pracowników fizycznych bez znajomości języka holenderskiego. Praca Holandia w Roosendaal przy rozładunku kontenerów. Od pracownika oczekujemy doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik fizyczny
Lokalizacja: Holandia, Roosendaal
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Jest to praca fizyczna i polega na ręcznym rozładunku kontenerów.

Wymagania:
– wytrzymałość fizyczna
– dobre zdrowie
– bez przeciwwskazań od lekarza do wykonywania danego zawodu
– zdrowy kręgosłup
– doświadczenie jest konieczne
– osoby niemające problemów z prawem (dokument potwierdzający niekaralność do wglądu)
– przyjazd samochodem będzie dodatkowym atutem
– posiadanie mieszkania w okolicach zatrudnienia będzie sprzyjało podczas rekrutacji
– umiejętność szybkiego zaklimatyzowania się do nowych warunków

Oferujemy:
– podpisanie holenderskiej umowy o pracę
– miejsce zamieszkania
– każdemu pracownikowi przysługuje ubezpieczenie
– dla chętnych możliwość dłuższego zatrudnienia w firmie
– pracę w międzynarodowym zespole
– przyjazną, rodzinną atmosferę

Aplikacja:
Zgłoszenia przyjmujemy pod adresem mailowym: pollux.615415@poczta.startpraca.pl

Źródło: http://www.praca4u.net/praca-przy-rozladunku-kontenerow-w-holandii-id256428.html

ID ogłoszenia: 24854a9d3d56e22b

1 odpowiedź na “Oferta fizycznej pracy w Holandii przy rozładunku bez języka Roosendaal”

  1. Jestem zainteresowany, proszę o kontakt pod numerem tel. 662-702-954.
    Chłopak 22 lata, bez nałogów. Gotowy od zaraz.