do uzgodnienia

Oferta fizycznej pracy w Holandii przy sortowaniu odzieży używanej od zaraz Numansdorp

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Numansdorp
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 12 listopada 2019 00:35

Potrzebni od zaraz pracownicy do fizycznej pracy w Holandii przy sortowaniu odzieży używanej. Zatrudnienie z językiem angielskim w Numansdorp z zakwaterowaniem, które zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Numansdorp.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • obowiązkiem pracownika na tym stanowisku będzie sortowanie odzieży używanej.

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego lub holenderskiego w stopniu przynajmniej podstawowym;
  • zaletą będzie doświadczenie;
  • dyspozycyjność na minimum 8 tygodni;
  • posiadanie prawa jazdy kat. B

Oferujemy:

  • holenderską umowę o pracę zgodną z CAO;
  • stabilne i legalne zatrudnienie ;
  • stałe 38 godzin pracy w tygodniu;
  • wypłatę raz w tygodniu;
  • zapewniony transport oraz służbowe zakwaterowanie;
  • pomoc polskich koordynatorów.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane podjęciem fizycznej pracy w Holandii proszone są o wysyłanie zgłoszeń wraz z CV na adres: biuroradom@euroservices.com.pl wraz z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych.

„Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez EUROSERVICES POLSKA Sp. z o.o. (ul. OPolska 54, 49-100 Niemodlin, oddział Radom 26-600, przy ul. 25-go Czerwca 26/32), w celu realizacji procesu rekrutacji.”

Źródło: www.praca4u.net/sortowanie-odziezy-uzywanej-od-zaraz-stala-praca-id1182332.html

ID ogłoszenia: 1895db1cbafe88fa